Zadziwiający upominek. Na okrągłą rocznicę ślubu siostry. Awangardowe życzenia

Uroczysta, niecodzienna, kolejna wyjątkowa chwila, wyczekiwane urodziny syna twojego brata, to bez wątpienia nieprzeciętny czas.
Daruje się z reguły życzenia olśniewającego, sielankowego, beztroskiego, wspólnego, ramię w ramię, pożycia. Często masz wszem znany ambaras, co zamówić i kupić np. na urodziny przyjaciółki.


Zaskakujące, wybrane życzenia np. urodzinowe czytane przez lektora i piosenka z imieniem!

Tu masz rzadko spotykane rozwiązanie. Polecamy pomysłowe prezenty na urodziny.
Strony sugerują wiele rozwiązań, sugestii na pomysłową, urodzinową niespodziankę. Nie ważne jak dawno temu wypowiadali nawzajem sakramentalne TAK. To prawda, każda zapewne rocznica ślubu ma duże znaczenie i powinna być przez zainteresowanych uczczona.
To jest ten czas, w którym łamiesz się w myślach, jaki perfekcyjny prezent chcesz przy tej specjalnej okazji podarować. Wiemy, że każde urodziny są bajkowe, więc chciałoby się dać w prezencie coś zdumiewającego i cudownego.
Znaczące są także wymyślone życzenia na obchodzone urodziny. To próba twórczej wyobraźni. Byłoby niezwykle, gdyby były inne i sprawiały wiele radosnej euforii. ofiarować niestereotypowego! Czegoś z takim smakiem, to oczywiste, nie trafisz w innym serwisie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu znajomych.
Oferujemy, nasze autorskie, znakomite piosenki, napisane i skomponowane specjalnie na taką szczególną okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

ŻYCZENIA

dać może: szczęście, pogodę, radości,
* a świadkami – wszyscy święci!
* odpłynęły gdzieś ukradkiem.
* jasne i ciemne odcienie…
* Wszystko, co tylko pomyślność wróży,
* Dywan na dole, wódka na stole.
* życzę szczęścia pod dostatkiem.
* realizacji planów, nowych marzeń
*
Byłoby niebanalnie, gdyby były jubilaci usłyszą fajne, oryginalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te dobre, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.
Dzieci mogą genialnie podziękować rodzicom, za ich wysiłek, cudowne wychowanie, starania.
To powinna być genialna i przemiła dla nich niespodzianka, również jedyna w swoim rodzaju pamiątka.