Wyjątkowy prezent. Na zbliżające się urodziny brata. Niepowtarzalne życzenia

Uroczysta, niecodzienna, kolejna istotna chwila, wyczekiwane urodziny syna twoich teściów, to bez wątpienia niesamowity czas.
Składa się zawsze życzenia anielskiego, spokojnego, zrównoważonego, wspólnego, długotrwałego, harmonijnego i w zgodzie pożycia. Częstokrotnie miewasz nielichy kłopot, co wyszukać i dać np. na urodziny znajomego.


Niespotykane, czytane życzenia urodzin i piosenka na tę okazję z imieniem solenizantki, solenizanta, jubilatki, jubilata, jubilatów. Profesjonalne nagranie, plik MP3owe

Tu znajdziesz prześwietne rozwiązanie. W naszej ofercie bezkonkurencyjne podarunki urodzinowe.
Sklepy sugerują cały szereg rozwiązań, patentów na miłą, urodzinową niespodziankę. Nie ważne poniekąd ile lat temu przysięgali nawzajem sakramentalne, ślubne TAK. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, każda rocznica ślubu ma swoją doniosłość i powinna być wspaniale fetowana.
To ten czas, w którym myślisz, jaki kapitalny prezent chcesz przy tej rzadkiej okazji, dacie, podarować. Na pewno każde urodziny są niepowtarzalne, więc należy dać w prezencie coś innego i rewelacyjnego.
Doniosłe poza tym są także wypisane życzenia urodzinowe. To niezła sprawdzian twórczych sił. Byłoby wybornie, gdyby były inne i sprawiały wiele radosnej euforii. ofiarować markowego! Tego nie wyszukasz w żadnym innym sklepie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Gorąco polecamy autorskie, znakomite piosenki, wyłącznie na taką niebywałą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. rodziców.

ŻYCZENIA

Najpiękniejsze życzenia na rocznicę ślubu
* A miłość i wierność wiodły w przyszłe dni!
* by teściowa nie wręczała ci zatrutych jabłek, żebyś nie gubiła bucików i by twój mąż nie kłamał jak Pinokio!
* bez kłótni nudno by się żyło,
* Życzyć Wam chcemy, by Wasze małżeństwo trwało,
* A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
* zdrowego życia, późnej starości
* Życzę Wam, aby zaświeciło dla Wamebie
*
Byłoby genialnie, gdyby były jubilaci usłyszą fajne, wyśmienite, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, jest ich wiele, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.
Dzieci mogą w szczególny sposób wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wysiłek, idealne wychowanie, starania.
To może być super i zaskakująca dla nich niespodzianka, a również unikatowa pamiątka.