Prezent na rocznicę ślubu znajomych

prezent na rocznicę ślubu rodziców

Wyjątkowy i oryginalny prezent dla znajomych, przyjaciół, cioci, wujka, rodzeństwa na ich rocznicę ślubu

Oferujemy specjalnie skomponowane i napisane piosenki z dogranymi życzeniami. Piosenki autorskie, napisane specjalnie na tę okazję. W treści mówią o wielkiej, wieloletniej miłości współmałżonków, przywiązaniu i trosce o dzieci. Prosimy odsłuchać piosenek demo i ewentualnie kliknąć link pod filmem, aby wybraną zamówić.

Aby zamówić powyższą piosenkę z własnymi życzeniami KLIKNIJ TUTAJ

 

Aby zamówić powyższą piosenkę z własnymi życzeniami KLIKNIJ TUTAJ

 

Aby zamówić powyższą piosenkę z własnymi życzeniami KLIKNIJ TUTAJ

 

Aby zamówić powyższą piosenkę z własnymi życzeniami KLIKNIJ TUTAJ

 

Aby zamówić powyższą piosenkę z własnymi życzeniami KLIKNIJ TUTAJ

 

Nietuzinkowy prezent. Na rocznicę ślubu brata, siostry, znajomych, cioci, wujka. Zadziwiające życzenia
Ta istotna data, następna rocznica ślubu twoich ukochanych np. teściów, to bezsprzecznie także czarowny czas.
Chciałoby się życzyć wspaniałego, pogodnego, wyluzowanego, przy sobie, ręka w rękę, wieloletniego pożycia.

Obojętne zapewne jak dawno temu wypowiedzieli sakramentalne, ślubne TAK. To oczywiste, każdy zapewne jubileusz, data ślubu ma znaczenie, doniosłość i powinna być znakomicie celebrowana.
To moment, kiedy medytujesz, jaki miły prezent chcesz przy tej niecodziennej okazji podarować.

Znalazłeś coś fantastycznego, rzeczywiście wymarzonego! Czegoś takiego, to oczywiste, nie trafisz w żadnej innej ofercie.
Oferujemy autorskie, pomysłowe piosenki, napisane i skomponowane specjalnie na tę nadzwyczajną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka możliwości, do wyboru. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, kapitalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich wiele, są na tej naszej stronie z muzycznymi prezentami
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. dla żony, męża, na urodziny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą genialnie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ich wysiłek, cudowne wychowanie, opiekę.
To musi być ciekawa i przemiła dla nich niespodzianka, plus jedyna w swoim formacie pamiątka.

Wyśmienity prezent na rocznicę ślubu przyjaciół, niewątpliwie musi być fantastycznym potwierdzeniem, że myślami jesteście z obdarowanymi, macie do nich wielki sentyment. Spinacie się z nimi błogosławionym, ogromnym szczęściem.
Możecie tutaj sami stworzyć perfekcyjne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wyszukajcie sobie coś niepowtarzalnego z poniższych zdań:

Jak ten czas szybko i nieubłaganie leci, tyle lat temu ślubowaliście, dziś macie dzieci. dobry humor, konto w banku, potwierdza, co mówi umowa zawarta. aby były warte Waszego westchnienia, A dusze otwarte drzwi wzajemnie dla siebie mają. Jedną myślą żyjcie wzajem dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Wszystkiego najlepszego, niech Wam się darzy! Ufamy, że wiele lat zgodnego wspólnego życia przed Wami. nauczyli się fruwać, rocznica ślubu to dobra okazja do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu Waszego długiego małżeństwa. Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Bądź zawsze szczęśliwy i wyrozumiały. Tyle wiedzy, doświadczenia, I w wyciągniętej dłoni