M21 Super prezent na rocznicę ślubu przyjaciół

prezent na rocznicę ślubu rodziców

Rocznica ślubu znajomych, przyjaciół, rodzeństwa to niecodzienna okazja, aby podarować im miły i oryginalny prezent-niespodziankę. Prosimy posłuchać demo. Do każdej zamówionej dogrywamy wpisane w formularzu życzenia (można wybrać z tych, które publikujemy na dole strony), także na końcu “Sto lat” wraz z wystrzałem szampana i okrzyki radości, w tle salwy sztucznych ogni. Całość brzmi bardzo okazale i może być bardzo cenną i miłą pamiątką. Proponujemy kilka opcji. Można zamówić plik MP3, wysyłamy go w ciągu 24h na podany adres e-mail. Płyta CD audio, z kolorowym nadrukiem, w etui, które także ma kolorowy nadruk. W obu przypadkach można dopisać własne życzenia lub od kogo prezent. Szczegóły można zobaczyć na zdjęciu poniżej, przy formularzu zamówienia płyty. Następna opcja to montaż pamiątkowego filmu. Jako podkład może być poniższa piosenka, a na ekranie przesłane do nas zdjęcia i życzenia. Film jest wygodną formą do publikacji np. na stronach społecznościowych.

Prosimy posłuchać życzeń i piosenki demo:

 

ZAMÓWIENIE PLIKU MP3

Aby zamówić powyższą piosenkę wraz z życzeniami czytanymi przez lektora prosimy kliknąć TUTAJ, aby wykupić jednorazowy kod (25 zł).
Po otrzymaniu kodu prosimy wypełnić poniższy formularz

 

ZAMÓWIENIE PŁYTY CD AUDIO. ŻYCZENIA I PIOSENKA

Prezent, życzenia, urodziny, na rocznicę ślubu, pomysł,jakiPłyta CD z kolorowym nadrukiem będzie z pewnością powodem do radości i dumy Waszych przyjaciół, tym bardziej, że usłyszą życzenia i piosenkę, która mówi o ich zgodnym pożyciu, pełnym miłości i troski o dzieci.
Prosimy kliknąć w zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie.

Zamówioną płytę wysyłamy listem poleconym priorytetowym w ciągu 24h od momentu potwierdzenia wpłaty. Wcześniej, na podany adres e-mail, wysyłamy plik MP3 do odsłuchania i prosimy o potwierdzenie, że wszystko jest nagrane zgodnie z zamówieniem. Po otrzymaniu akceptacji wysyłamy płytę.

Aby zamówić powyższą piosenkę wraz z życzeniami czytanymi przez lektora nagraną na płytę CD audio, prosimy kliknąć TUTAJ, aby wykupić jednorazowy kod (42 zł).
Po otrzymaniu kodu prosimy wypełnić poniższy formularz:

 

ZAMÓWIENIE PAMIĄTKOWEGO FILMU Z PIOSENKĄ I ŻYCZENIAMI

Pamiątkowy film, który może przypomnieć znajomym ważne wydarzenia z ich życia, zdjęcia, życzenia i powyższa piosenka tle dźwiękowym, to doskonały prezent na ich rocznicę ślubu.
Film montujemy w rozdzielczości Full HD, będzie to gotowy plik do pobrania z podanego przez nas linku, lub na życzenie umieścimy go na naszym kanale w serwisie YouTube. Można go oznaczyć jako prywatny, wówczas zobaczą go tylko ci, do których zostanie wysłany adres-link. Pobrany film można odtwarzać np z pendriva na swoim telewizorze, w domu lub na imprezie.
Jeżeli decydujecie się Państwo na tę ofertę, to prosimy wysłać na nasz adres e-mail (vimeofilm@wp.pl) zestaw zdjęć, dowolną liczbę, mając na uwadze długość filmu, czas trwania piosenki i życzeń. Zanim zmontujemy film wyślemy plik MP3 do akceptacji. Zdjęcia prosimy, o ile to możliwe, ponumerować, tak abyśmy wg tej numeracji mogli je dodawać je do filmu.

Koszt 75 zł. Prosimy kliknąć TUTAJ aby wykupić jednorazowy kod

Prosimy wypełnić poniższy formularz:


 

 

Tekst piosenki

To był piękny dzień, dzień zjednania waszych serc
miłość i wierność tak do dzisiaj przecież jest
żona i mąż niech nie więdnie miłości tej kwiat, piękny kwiat

Dobry los połączył was, niech się teraz kłania w pas
było szczęście, była radość i niech dalej amor gra
wasza miłość niech rozkwita i na zawsze złączy was

REF

Długich pięknych lat i złotych godów dziś życzymy wam
Niech w radości dalsze życie wciąż wam trwa
Niech marzenia spełnia czas, łzami szczęścia skropi was
Od przyjaciół w tych życzeniach fortuną nuta gra

II zwr

Ta rocznica, ten wasz dzień brylantową barwą lśni
na weselu pierwszy taniec wciąż w pamięci naszej tkwi
Wiele waszych życia kart rozkwitało przez ten czas

 

Życzenia na rocznicę ślubu

(Kasiu i Piotrze) bycie z miłością we dwoje upiększa Kochani codzienność rzeczy. To daje oddech nieprzemijalności. Dobrze mieć siebie, kiedy wzajemnie na sobie zależy. Dobrze mieć kogoś, komu można myśli tajemne powierzać. Najlepiej jest jednak żyć ze świadomością, że można być dla siebie wielką radością i miłością, i tego serdecznie Wam Kochani życzymy. Życzenia Szczęścia składają…

Wasza wzajemna miłość… (Kasiu i Piotrze), nadzieja wiosny i lubych uczuć – jakich? To ciągły zakręcony zawrót głowy, nadzieja w sercu jak rozkwitający pierwiosnek, mała i nieśmiała, a jakże piękna na zielonej łące życia, dla uczucia ludzi z sercem. Słońce zawsze wschodzi jak miłość i zawsze po raz pierwszy. Jak i ona… Pięknie ukryta, ale wyczuwalna doza czułości w jego złotym blasku radości. Wasza miłość nasi Kochani to nie przypadek. Nie przypadkiem ją znaleźliście. Dlatego wszystkie skarby świata i uśmiech – w Waszych oczach widzimy. Serdeczne życzenia wzajemnej radości składają…

(Kasiu i Piotrze), nasze myśli biegną często do Was Kochani, krążą wokół motywów, które dojrzewają cierpliwie, by zaowocować słodkim smakiem uczuć: Słodkich, jak lukrecja lub wytrawnym aromatem jak dojrzałe wino. Cały czas budujcie most zrozumienia, by tęczową nadzieją spinać swoją miłość. Zbierajcie perły z uczuć zrodzonych z cierpienia i ogrzewajcie je serdeczną myślą, i żyjcie z blaskiem dobroci. Tego serdecznie Wam życzymy…

Minęło tyle lat, Waszego wspólnego życia. Przeżyliście ogrom dobrych chwil i ważnych, życiowych wydarzeń. Były wzruszenia, łzy, spełnione marzenia. Ta rocznica przypomina nam o tym, że jesteście przykładem wzorowego małżeństwa, w którym ważne jest zaufanie, szczerość, tolerancja, szacunek i miłość. Trwajcie w tym związku. Tego Wam dzisiaj życzymy

Niech Wasze drogi wciąż się zbiegają, niech serca w miłości trwają. Przeszliście tak wiele, dobrego i złego, bo życie nie jest łatwe, Wam nie musimy przypominać tego. Przetrwaliście dzięki miłości – to ona dała wam szczęście i tyle radości. Żyjcie tak dalej, złączeni tym, co Was łączyło i dusze spaja, jeszcze wiele rocznic niech los Wam daruje a nasza przyjaźń wielka te życzenia ugruntuje

Łaskawy los i wielkie uczucia Was połączyły, serca wciąż biją w jednym rytmie. Życzymy Wam, aby ten związek, Wasze małżeństwo, zawsze było przykładem dla innych par, niedoścignionym wzorem poświęcenia, szacunku i miłości dwojga oddanych sobie ludzi. Życzymy Wam i sobie jeszcze wiele takich rocznic, a każda z nich będzie świętem naszej i Waszej radości.

Dziękujemy za miłe chwile, że możemy świętować tę rocznicę z Wami. Świętujemy miłości i oddania dowody, jak co roku, jesteśmy z Wami uczuciami i myślami. Każda rocznica jest piękna i każda ważna, każda przypomina nam o Waszym wyborze, o tym, że przeznaczenie połączyło Wasze serca i umysły. Niech tak zostanie na zawsze! Po tylu latach nie pogubiliście się na życiowych zakrętach, życzymy Wam dzisiaj prostych dróg i na co dzień szczęścia.

Chcemy hucznie Waszą rocznicę świętować, za Waszą miłość będziemy Was zawsze szanować. Takie chwile ja ta, są wyjątkowe, dwoje ludzi trwają w miłości i oddaniu, jak w diamentach z wielkich serc ozdobie. Cieszcie się dalej kolorami życia, trzymajcie się za ręce, sto lat życzymy i butelki szampana do wypicia!

Niech Wam słońce pięknymi kolorami życia świeci, niech ta miłość będzie wzorem dla Waszych dzieci. Obowiązki i szara codzienność dotąd was nie zmogła, bo ta Wasza wielka miłość Wam w tym pomogła. Dbajcie o nią, o uczucia, szanujcie się trwajcie na zawsze w tym wyjątkowym i pięknym związku, ku uciesze naszej, Waszej i gości

Tyle mamy wspomnień, tyle chwil i dni, które poruszają nam serca. Miłość w małżeństwie jest darem, jest perłą Waszego szczęścia. Są różne życia scenariusze, Wasze życie pisane prozą i radości wierszem jest najciekawszą kanwą, głosu rozmiłowanych serc afektem. Bądźcie szczęśliwi i zdrowi, dziękujemy za to wszystko głosom serc rozkochanych w sobie i Amorowi

Wszystkie prawa zastrzeżone

Rocznice ślubu

1 – Rocznica papierowa

2 – Rocznica bawełniana

3 – Rocznica skórzana

4 – Rocznica kwiatowa

5 – Rocznica drewniana

6 – Rocznica cukrowa

7 – Rocznica wełniana lub miedziana

8 – Rocznica spiżowa, brązowa lub blaszana

9 – Rocznica generalska lub gliniana

10 – Rocznica cynowa

11 – Rocznica stalowa

12 – Rocznica jedwabna

13 – Rocznica koronkowa

14 – Rocznica kości słoniowej

15 – Rocznica szklana

20 – rocznica porcelanowa

25 – rocznica srebrna

30 – rocznica perłowa

35 – rocznica koralowa

40 – rocznica rubinowa

45 – rocznica szafirowa

50 – rocznica złota

55 – rocznica szmaragdowa

60 – rocznica diamentowa

65 – rocznica żelazna

70 – rocznica kamienna

75 – rocznica brylantowa